KIM JESTEŚMY

O E-Rehab
i platformie terapii online

W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych pacjentów, we współpracy z jednym z najbardziej renomowanych ośrodków leczenia uzależnień w Europie, uruchomiliśmy platformę realizującą programy terapii grupowej i indywidualnej online w zakresie leczenia uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, seksoholizmu, zakupoholizmu i komputera! Platforma jest dedykowana nie tylko dla osób z problemem, ale także dla członków rodzin. Można tutaj, partycypując w zajęciach z ekspertami uzyskać kompleksową informację o tym, jak np. pomóc bliskiemu, który nie chce się leczyć, jak i od czego zacząć, czym się kierować przy wyborze metody leczenia, jak motywować bliskich, jak postępować, żeby realnie pomagać, a nie szkodzić i wiele innych.
Udzielimy także informacji prawnej odnośnie metodologii postępowania w przypadku konieczności zastosowania przymusowego leczenia bliskiego, a także w przypadku gdy bliski popadł w kłopoty prawne w związku z uzależnieniem.

JAK DZIAŁA TERAPIA ONLINE

Terapia online + Zoom.us

Masz teraz dostęp do profesjonalnych terapeutów, trenerów, motywatorów, doradców i ekspertów w dziedzinie uzależnień, współuzależnień, prawa i organizacji leczenia – bez wychodzenia z domu.
Program terapeutyczny i ekspercki przygotowany został pod kątem zajęć prowadzonych online, tak aby maksymalnie wykorzystać możliwości tego rozwiązania przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.
Umożliwiamy, w przeciwieństwie do tradycyjnej terapii, zapisanie się na pojedyncze sesje już od 69,99 PLN. Ta najbardziej zaawansowana, wszechstronna, profesjonalna platforma terapeutyczna i doradcza „online” została zaprojektowana tak, aby usunąć bariery związane z anonimowością, dostępnością i kosztami terapii. Tu każdy decyduje sam na ile pragnie swą anonimowość zachować lub nie. Projekt zakłada poziom cen dostępny dla większości społeczeństwa, w przeciwieństwie do terapii i porad udzielanych tradycyjną metodą.

Plus tablet device
people2