KIM JESTEŚMY

Kaszyński Lewandowski Adwokaci

Kancelaria Kaszyński Lewandowski Adwokaci Spółka Partnerska to połączenie pasji, wiedzy i doświadczenia, które mają służyć satysfakcji naszego Klienta.
Stawiamy na nowoczesność, szanując tradycję i historię naszego zawodu.
Kapitałem kancelarii jest szeroki, interdyscyplinarny zespół specjalistów.
Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa.
Obcując z jego zagadnieniami na co dzień, pozostają stale zorientowani w zmianach.

Od lat aktywnie doradzamy w obszarach związanych z problematyką funkcjonowania ośrodków leczenia uzależnień oraz ich pacjentów. Współpraca z ośrodkami oraz ich pacjentami pozwoliła nam wypracować optymalne rozwiązania dla wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych i nie tylko.
Zdajemy sobie sprawę, że każdy zasługuje na drugą szansę, nawet w obliczu najpoważniejszych problemów prawnych. Lata praktyki w tym zakresie dały nam możliwość zebrania doświadczeń, które służą wychodzeniu z kłopotów prawnych naszych klientów niezależnie od tego jak skomplikowane mogłyby się one wydawać. Skrupulatne podejście, znajomość właściwych instytucji prawnych, a przede wszystkim zrozumienie oraz wrażliwość wobec stawianych nam celów dają bardzo mocne podstawy do wyszukiwania optymalnych scenariuszy wyjścia z krytycznych sytuacji.
Otwartość, odpowiednie podejście i zrozumienie to klucz do Twojego sukcesu i spokojnej walki z uzależnieniem. Opowiedz nam o sobie i swoich problemach a my postaramy zająć się resztą.

Plus tablet device
kladwokaci-erehab
CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIć?

Doradzamy i prowadzimy postępowania w następujących obszarach:

1. problematyka karna – posiadałeś lub udzielałeś substancji psychoaktywnych, prowadziłeś pojazdy mechaniczne pod wpływem substancji psychoaktywnych i zmagasz się ze skutkami w tym zakresie, zniszczyłeś mienie lub brałeś udział w kradzieży, popełniłeś wykroczenie – to jedne z nielicznych, lecz często pojawiających się problemów w których skutecznie doradzamy reprezentując klientów oraz ich bliskich przed policją, prokuraturą czy sądem.
2. nie wiesz jak przekonać swoich bliskich do leczenia – znamy i stosujemy instytucje prawne, które mogą zmienić ich zdanie lub przymusić do poddania się leczeniu,
3. uzależnienie namieszało w Twoim życiu rodzinnym? – doradzimy jak w sposób koncyliacyjny porozumieć się w najbardziej newralgicznych sprawach rodzinnych, rozwód bez orzekania o winie lub jeżeli porozumienie jest nieosiągalne wówczas twardo bronimy Twoich racji i wykazujemy krzywdy przenosząc odpowiedzialność za rozpad związku na osoby faktycznie odpowiedzialne, regulujemy Twoje kontakty z dziećmi, tak aby skutki uzależnienia czy nieporozumień rodziców wywarły na nich jak najmniej negatywny wpływ, pomagamy określić ramy władzy rodzicielskiej jak również proponujemy optymalne sposoby podziału majątku małżonków czy partnerów.

4. zawodowo też się skomplikowało? Nasi eksperci z prawa pracy doradzą jak postępować w sporze z pracodawcą i uświadomią Cię w zakresie przysługujących praw jeśli Ty lub Twoi bliscy pracujecie u kogoś. W przypadku problemów z własną działalnością gospodarczą, niezależnie od formy jej prowadzenia i stopnia skomplikowania, nasi specjaliści od optymalizacji biznesowych oraz doradcy restrukturyzacyjni postarają się znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i zoptymalizować działalność aby ponownie przywrócić jej pożądaną płynność. 
5. posiadasz długi, których spłata jest trudna lub niemożliwa? Nasi eksperci z zakresu prawa upadłościowego wskażą możliwe rozwiązania, zaczynając od restrukturyzacji zadłużenia, propozycji negocjacji z wierzycielami, aż po przeprowadzenie postępowania upadłościowego osoby fizycznej czy podmiotu gospodarczego.
Zapraszamy do udziału w konsultacji on line, zespół kancelarii Kaszyński Lewandowski Adwokaci Sp. p. pozostaje do Waszej dyspozycji.